SQM120N10-3M8_GE3
מק"ט מוצר של DigiKey
SQM120N10-3M8_GE3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SQM120N10-3M8_GE3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SQM120N10-3M8_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SQM120N10-3M8_GE3
תיאור
MOSFET N-CH 100V 120A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SQM120N10-3M8_GE3 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
190 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7230 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V