IHLP1616ABER1R0M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1043-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1043-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1043-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP1616ABER1R0M01
תיאור
FIXED IND 1UH 4A 52.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 4 A ‎52.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP1616ABER1R0M01 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎52.5mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
64MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.175‏ אינץ' x‏ רוחב 0.160‏ אינץ' (4.45 מ"מ x‏ 4.06‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
7A