IHLP2020BZER4R7M01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 1,294
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
דומים
Pulse Electronics
דומים
Eaton - Electronics Division
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 2.8 A ‎116.6mOhm מקס' לא-סטנדרטי