IHLP3232DZER1R0M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1371-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1371-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1371-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP3232DZER1R0M01
תיאור
FIXED IND 1UH 18A 5.78 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 18 A ‎5.78mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP3232DZER1R0M01 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎5.78mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
42MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.340‏ אינץ' x‏ רוחב 0.322‏ אינץ' (8.64 מ"מ x‏ 8.18‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
24A