IHLP3232DZER1R0M51
מק"ט מוצר של DigiKey
541-IHLP3232DZER1R0M51TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-IHLP3232DZER1R0M51CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-IHLP3232DZER1R0M51DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP3232DZER1R0M51
תיאור
FIXED IND 1UH 19A 4.9 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 19 A ‎4.9mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP3232DZER1R0M51 דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎4.9mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
45MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.322‏ אינץ' x‏ רוחב 0.322‏ אינץ' (8.18 מ"מ x‏ 8.18‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
16.2A