IHLP4040DZER6R8M11
מק"ט מוצר של DigiKey
541-2593-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-2593-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-2593-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP4040DZER6R8M11
תיאור
FIXED IND 6.8UH 9A 19.3 MOHM SMD
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך יצוק משרן 9 A ‎19.3mOhm מקס' לא-סטנדרטי
מודלים EDA/CAD
IHLP4040DZER6R8M11 דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎19.3mOhm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
(Isat) זרם - רוויה
7.5A