IHLP5050CEER1R0M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1017-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1017-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1017-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050CEER1R0M01
תיאור
FIXED IND 1UH 24A 3.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך יצוק משרן 24 A ‎3.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP5050CEER1R0M01 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
40A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎3.5mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%