IHLP5050CEER3R3M01
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1020-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-1020-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-1020-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IHLP5050CEER3R3M01
תיאור
FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µH מסוכך יצוק משרן 12 A ‎12mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IHLP5050CEER3R3M01 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
27A
התנגדות DC‏ (DCR)
‎12mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%