IHLP5050CEER4R7M01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 1,500
גיליון נתונים
דומים
Pulse Electronics
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 10 A ‎15mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.