ILBB0603ER800V
מק"ט מוצר של DigiKey
541-ILBB0603ER800VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-ILBB0603ER800VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-ILBB0603ER800VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ILBB0603ER800V
תיאור
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
80 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 150mA 200 MOhm
מודלים EDA/CAD
ILBB0603ER800V דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
150mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
200 MOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
גובה (מקס')
0.037‏ אינץ' (0.95‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
80 Ohms @ 100 MHz