MMZ1608S800ATA00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-MMZ1608S800ATA00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-MMZ1608S800ATA00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-MMZ1608S800ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMZ1608S800ATA00
תיאור
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
80 Ohms @ 100 MHz 1 קו אות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 500mA 150mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMZ1608S800ATA00 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
80 Ohms @ 100 MHz