1.5SMC8.2A-E3/57T אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 615
גיליון נתונים
YAGEO
קיים במלאי: 0
YAGEO
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 11
Comchip Technology
12.1V מלחץ 124A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
1.5SMC8.2A-E3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
1.5SMC8.2A-E3/57TGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1.5SMC8.2A-E3/57TGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1.5SMC8.2A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMC8.2A-E3/57T
תיאור
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
124A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
7.02V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
7.79V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.1V