5KP16A-E3/54 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 15
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 0
דומים
Microchip Technology
Eaton - Electronics Division
26V מלחץ 192A Ipp TVS – דיודות חור מעבר P600
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
5KP16A-E3/54
מק"ט מוצר של DigiKey
5KP16A-E3/54GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5KP16A-E3/54GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5KP16A-E3/54
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC P600
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
192A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
חור מעבר
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
P600‏, אקסיאלי
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V