BAS70-05-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BAS70-05-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BAS70-05-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BAS70-05-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70-05-E3-08
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 70V 200MA SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 200mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BAS70-05-E3-08 דגמים
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
5 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
טמפרטורת פעולה - צומת
125°C (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
200mA (DC)‎
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
410 mV @ 1 mA