BYV28-200-TAP
מק"ט מוצר של DigiKey
BYV28-200-TAPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BYV28-200-TAPTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYV28-200-TAP
תיאור
DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 3.5A חור מעבר SOD-64
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BYV28-200-TAP דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
30 ns
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 200 V
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-64
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 5 A