BYV28-200-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
BYV28-200-TRGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BYV28-200-TRGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BYV28-200-TR
תיאור
DIODE AVALANCHE 200V 3.5A SOD64
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 3.5A חור מעבר SOD-64
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
30 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 200 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-64
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3.5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 5 A