BZG03C24-HM3_A-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
חדש ב-DigiKey‏
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZG03C24-HM3_A-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG03C24-HM3_A-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG03C24-HM3_A-18
תיאור
DIODE ZENER 24V 1.25W DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 3 W ±5.83% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 18 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.83%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
3 W
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms