BZG03C24-M3_A-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
חדש ב-DigiKey‏
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZG03C24-M3_A-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZG03C24-M3_A-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG03C24-M3_A-08
תיאור
DIODE ZENER 24V 1.25W DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 3 W ±5.83% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 18 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5.83%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
הספק - מקס'
3 W