BZG03C24-M3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZG03C24-M3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZG03C24-M3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZG03C24-M3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZG03C24-M3-08
תיאור
DIODE ZENER 24V 1.25W DO214AC
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 24 V 1.25 W ±5.83% הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
BZG03C24-M3-08 דגמים
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 18 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 500 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±5.83%
הספק - מקס'
1.25 W