BZT52C12-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C12-HE3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C12-HE3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C12-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C12-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 12V 410MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 9 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms