BZT52C12S-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
onsemi
onsemi
דומים
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 12 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.