BZT52C4V3-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 389
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 4,577
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
Microchip Technology
דומים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD 123
BZT52C4V3-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C4V3-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C4V3-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הספק - מקס'
410 mW
יצרן
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
טולרנס
±5%