BZX384C15-G3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 40
קיים במלאי: 68
דומים
Diodes Incorporated
דומים
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C15-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C15-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384C15-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384C15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C15-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW