BZX384C5V6-HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX384C5V6-HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX384C5V6-HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX384C5V6-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C5V6-HG3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
מודלים EDA/CAD
BZX384C5V6-HG3-08 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms