BZX384C5V6-HG3_A08 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 112-BZX384C5V6-HG3_A08TR-ND - סרט וסליל (TR) |
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 99 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | עכבה (מקס') (Zzt) 15 Ohms |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 2 V |
סדרה | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 200 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |