BZX384C5V6-HG3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323 |
מודלים EDA/CAD | BZX384C5V6-HG3-08 דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 2 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה 150°C (TJ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±5% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 200 mW | מארז ההתקן של הספק SOD-323 |
עכבה (מקס') (Zzt) 15 Ohms |