BZX584C4V7-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX584C4V7-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX584C4V7-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX584C4V7-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX584C4V7-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
50 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW