BZX84B16-HE3-18 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 16 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B16-HE3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B16-HE3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B16-HE3-18
תיאור
DIODE ZENER 16V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11.2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms