BZX84B3V3-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 82
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 395
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 5,301
Diodes Incorporated
onsemi
קיים במלאי: 48
דיודות - זנר (Zener) 3.3 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B3V3-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B3V3-HE3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B3V3-HE3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B3V3-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B3V3-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
95 Ohms