BZX84B5V1-HE3-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 2 µA @ 2 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
סדרה | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±2% | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
הספק - מקס' 300 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 60 Ohms |