BZX84B5V1-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 371
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 2,782
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 3,000
onsemi
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B5V1-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX84B5V1-HE3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX84B5V1-HE3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX84B5V1-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B5V1-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms