BZX84B5V6-E3-18 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 15,098
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 4,500
גיליון נתונים
קיים במלאי: 13
דומים
onsemi
דומים
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B5V6-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B5V6-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84B5V6-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84B5V6-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B5V6-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW