BZX84C5V6LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 75
Diodes Incorporated
Comchip Technology
דומים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 250 mW ‎±7% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84C5V6LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C5V6LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C5V6LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C5V6LT1G
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±7%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW