BZX84C3V9-E3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 3,037
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C3V9-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C3V9-E3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C3V9-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW