BZX84C3V9-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 21,022
גיליון נתונים
ישירים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Comchip Technology
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
Diotec Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3