BZX84C4V7-HE3-08 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 2,860
גיליון נתונים
דומים
onsemi
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 4.7 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C4V7-HE3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C4V7-HE3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C4V7-HE3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C4V7-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C4V7-HE3-08
תיאור
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 2 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms