BZX84C6V2-E3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 2,281
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Diotec Semiconductor
onsemi
קיים במלאי: 381
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C6V2-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C6V2-E3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C6V2-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW