BZX884B12L-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-BZX884B12L-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-BZX884B12L-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-BZX884B12L-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX884B12L-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 12V 300MW DFN1006-2A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 74
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית DFN1006-2A
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
DFN1006-2A
הספק - מקס'
300 mW