GDZ6V8B-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
דומים
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GDZ6V8B-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
GDZ6V8B-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDZ6V8B-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 3.5 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW