PZU6.8B3A,115 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,940
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 795
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 320 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.