GDZ7V5B-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 150
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 874
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
GDZ7V5B-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
GDZ7V5B-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GDZ7V5B-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW