SMA6J22A-E3/5A
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMA6J22A-E3/5ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMA6J22A-E3/5ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMA6J22A-E3/5ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J22A-E3/5A
תיאור
TVS DIODE 22VWM 40.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40.4V מלחץ17.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
40.4V