SMAJ15A-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ15A-E3/61GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ15A-E3/61GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ15A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ15A-E3/61
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ16.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ15A-E3/61 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
16.4A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V