SMAJ22CA-M3/61 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 8,528
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
דומים
Diodes Incorporated
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMAJ22CA-M3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ22CA-M3/61-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ22CA-M3/61
תיאור
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
35.5V מלחץ11.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
11.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
24.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
35.5V