SMAJ75CA-E3/61
מק"ט מוצר של DigiKey
112-SMAJ75CA-E3/61TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-SMAJ75CA-E3/61CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-SMAJ75CA-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ75CA-E3/61
תיאור
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
121V מלחץ3.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
75V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
83.3V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
121V