SMBJ18A-M3/5B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,118
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Taiwan Semiconductor Corporation
דומים
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
קיים במלאי: 815
YAGEO
קיים במלאי: 801
29.2V מלחץ 20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ18A-M3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ18A-M3/5B-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18A-M3/5B
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V