SMBJ18AHE3/52 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 14,804
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 15,774
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
29.2V מלחץ 20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ18AHE3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ18AHE3/52-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18AHE3/52
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מתח - פריצה (מינ')
20V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V