SMBJ40CA-E3/52
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ40CA-E3/52GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ40CA-E3/52GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ40CA-E3/52
תיאור
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
64.5V מלחץ9.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ40CA-E3/52 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
40V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
44.4V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
64.5V