SMBJ54CD-M3/I זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 3,057
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
85.9V מלחץ 7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ54CD-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ54CD-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ54CD-M3/I
תיאור
TVS DIODE 54VWM 85.9VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
54V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
60.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
85.9V