SMC5K26A-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
SMC5K26A-M3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMC5K26A-M3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMC5K26A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMC5K26A-M3/H
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ119A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
119A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V